Prekonajme s paralympionikmi bariéry

Úspešní paralympijskí športovci Veronika VadovičováRadoslav Malenovský už roky patria medzi špičku v športovej streľbe, vďaka čomu svojim fanúšikom prinášajú radosť z úspechov a ocenení.

Nielen to je dôvod, prečo máme obrovskú radosť zo spolupráce s týmito milými športovcami. Veď kto iný, keď nie práve ľudia s telesným postihnutím najlepšie vedia, aké pomôcky a úpravy im uľahčia prekonávanie rôznych architektonických bariér a prekážok v samostatnosti a mobilite. Veronika a Rado sa preto stali tvárou aj dušou našej kampane, ktorej hlavnou myšlienkou je mobilita ľudí pohybujúcich sa na invalidnom vozíku. Osvetovej kampane, ktorá má za cieľ spoločne prekonať bariéry pomocou sofistikovaných bezbariérových riešení.

Preto veríme, že kampaň bude mať tiež motivačný charakter pre tých, ktorých len malý kúsok odhodlania a odvahy delí od väčšej samostatnosti, napĺňania vlastných snov a posúvania svojich osobných hraníc.

Zo vzájomnej spolupráce vzišla okrem iného aj séria fotografií, ktoré sú obrazom samostatnosti, slobody pohybu a nezávislosti. Sledujte preto naše informačné kanály (web, instagramfacebook) a čoskoro sa dozviete viac o tom, ako spoločne prekonávame bariéry. Pridajte sa k nám aj vy!

Radoslav Malenovský a Veronika Vadovičová na schodiskovej plošine od ARESu
Radoslav Malenovský a Veronika Vadovičová na schodiskovej plošine od ARESu
Zdieľať na: