O firme ARES

Skratka ARES znamená ako realizovať a efektívne splniť sen ľudí s horšou pohyblivosťou, po úrazoch alebo seniorom ľahšie prekonať bariéry.

Sídlo firmy ARES, spol s. r. o.
Sídlo firmy ARES, spol s. r. o.

Spoločnosť ARES na slovenskom trhu už od roku 1993 ponúka technické zariadenia pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou. Predkladá všestrannú ponuku služieb, vrátane doplnkových: poradenstvo pri výbere aj spôsobe nadobudnutia pomôcky, osobný seriózny prístup, záruku kvality a bezpečnosti, správnu montáž, dlhodobý servis a pod.

V našom portfóliu nájdete:

Zdvíhacie zariadenia pre ZŤP a seniorov

Ponúkame schodiskové plošiny, zvislé zdvižné plošiny, schodolezy, stropné zdviháky a iné zariadenia, ktoré pomáhajú prekonať prekážky vo vonkajších i vo vnútorných priestoroch. Hlavný dôraz pri obsluhe klienta kladieme na profesionálnych a odborne zdatných zamestnancov a obchodných zástupcov a takisto úzku spoluprácu s firmami s rovnakou výrobnou náplňou najmä v Českej republike (Altech).

Úpravy automobilov

V našej ponuke máme zariadenia na samostatný nástup či premiestnenie osôb do vozidla (dosky na presadnutie, otočné autosedadlá, posuvné bočné dvere na naloženie vozíka, nájazdové rampy a zdvižné plošiny pre bezbariérovo upravené autá). Ponúkame aj riešenia na prispôsobenie riadenia a ovládania automobilu (premiestnenie spojky a brzdy naľavo, pomocný palec na otáčanie volantu, plyn, spojku na ručné ovládanie pákou a iné ďalšie prispôsobenia…).

Ares výťahy

Realizujeme výťahy presne podľa potrieb zákazníka,  vrátane návrhu, montáže a všetkých ostatných úkonov. ARES vo svojom konštrukčnom ateliéri zhotovuje rôzne typizované a takisto nevšedné druhy výťahov. Výťahy v historických budovách s potrebou ohľadu na požiadavky pamiatkovej starostlivosti či náročné projekty auto-výťahov alebo domáce výťahy spĺňajúce aj tie najnáročnejšie požiadavky majiteľov rodinných domov, či mezonetových bytov.

Ares distribúcia tlače

Rozsahom a spoľahlivosťou sme tradičným dodávateľom periodík so zameraním na deti a mládež do školských a predškolských zariadení. 

Súčasťou spoločnosti je chránená dielňa v ktorej pripravujeme darčekové koše z katalógovej ponuky alebo podľa želania zákazníka.

 

Naše dôležité dokumenty v politike kvality a certifikát ISO 9001