Predám stropný zdvíhací systém (dve zdvíhacie jednotky)

Ponúkam stropné zdvíhacie zariadenie Guldmann GH1 (bližšie informácie o zdvíhacom zariadení tu). Stropný systém pozostáva z dvoch stropných zdvihákov (jeden vhodný do vlhkého prostredia – kúpeľne), koľajnicového systému, dvoch nabíjačiek a sady troch závesných vakov (základný vak na presun, vak na kúpanie a vak na nácvik chôdze). Odbornú inštaláciu a prispôsobenie vykrytia miestností vieme zabezpečiť.

Stropný zdvihák je určený na dôstojnú manipuláciu s imobilnou osobou, bez nutnosti komplikovaného namáhavého zdvíhania opatrovanej osoby. Systém je natoľko bezpečný a jednoduchý na ovládanie, že samostatnejšie osoby sa vedia presúvať úplne sami. Ponuka je určená aj pre osoby, ktoré potrebujú rehabilitovať bezprostredne po úraze, kedy je šanca na zotavenie najvyššia a nemôžu si dovoliť čakať na zdĺhavý niekoľkomesačný proces vybavovania príspevku z ÚPSVaR. Ďalej je ponuka vhodná pre tých, ktorý na príspevok nemajú nárok.

Ponúkané stropné zariadenie je skoro ako nové bez známok opotrebenia vzhľadom k tomu, že bolo používané iba rok a pol. Napriek tomu ho ponúkame za menej ako 1/3 z ceny obstarania, a to 3 990 Eur.

Kontakt: 0949 701 519

Zdieľať na: